Kino Svět Hodonín

Snow Film Fest

Přístupno:Přístupno
Vstupné:100 Kč / FK 80 Kč

Hraje se:

Úterý, 30. 10. 2018 18.00 REZERVOVAT
Zažij dobrodružství na plátně tvého kina!
Ještě než bude správný čas vytáhnout zazimované lyže, sněžnice a sáňky, je tu ten správný čas jít do kina. Festival Snow Film Fest  přináší ty nejlepší sportovní a cestovatelské filmy se zimní tematikou z domácí i zahraniční produkce. 

A na jaké filmy se můžeš těšit tentokrát?

Parta nadšenců má sen – sjet na kajaku nejseverněji položenou Grónskou řeku. Mrazivé podmínky však dělají z běžné vodácké expedice opravdu extrémní zážitek, těšte se na film Into Twin Galaxies. Kdo by nesnil o tom být digitálním nomádem, žít tam, kde se nám zachce, dělat co nás zrovna napadne, třeba objevovat nedotčené balkánské svahy jako ve filmu In Gora.


 

Někdo radši brázdí upravené trasy, slalom, sjezd. A někdo jezdí tak rád, a tak dobře, že jsou z toho medaile na světových sportovních podnicích. Jak vypadá příprava tréninkové skupiny Ondřeje Banka uvidíte ve filmu Kámen, Nůžky, Vagus. Všechny dobrodruhy, tuláky a samotáře zveme na film The Frozen road, který je pohledem do duše cyklisty, který se vydal úplně sám vstříc mrazivým pustinám severní Kanady. Snímek Freezing je příjemným odlehčením. Dvojice surfařů podává svůj výlet za vlnami omývající Island s osobitým britským humorem. O nostalgickém návratu na finskou řeku Ivalo vypráví film Lapin Kulta. Místo plavidla budou však v hlavní roli tentokrát lyže a sáně.

Snow Film Fest

Kino Svět
Velkomoravská 1535/9
695 01 Hodonín

Rezervace vstupenek:
+420 518 351 092

Provozní doba pokladny:

úterý - neděle
od: hodinu před začátkem prvního promítání
do: začátku posledního promítání